分享呢樣產品俾朋友

鬆軟酸甜 純正奶香 一粒接一粒 好食到停唔到 獨立包裝 🌷 方便又衛生 ☺️ 郊遊踏青閒玩少不了🤤 睇波傾計整番包🤤 人生就係如此爽😋 $7 一包